Vítejte v ráji kabelek - v e-shopu BAG PARADISE!

Široký výběr značkových kabelek i batůžků na jednom místě

Nejlepším přítelem každé ženy není zlatá kreditka, partner ani pes, nýbrž kvalitní značková kabelka. Taková, do které se vlezou všechny maličkosti, bez kterých se žádná žena neobejde a zároveň taková, která svým designem reprezentuje osobu majitelky. Z naší bohaté nabídky si rozhodně vyberete i vy svou značkovou kabelku, která bude třešničkou na vašem trendy outfitu.

Jedenácté přikázání: Bez kabelky neodejdeš!

Sledovat trendy a hlídat, jaké kabelky a tašky se v současnosti nosí, je vskutku oříšek. Proto doporučujeme mít v šatníku stále připravené některé stylové kousky, které budou IN a v kurzu kdykoliv.

  • Naprostým evergreenem, bez kterého není žádný dámský šatník dokonalý, je černá lakovaná kabelka jednoduchého tvaru. Značková kabelka, která perfektně padne do ruky, doplní každý outfit a hodí se na nespočet příležitostí. Oslníte jí na pracovní schůzce, procházce městem, večeři s partnerem i na nákupech.
  • Milovnicím kabelek doma rozhodně nechybí alespoň jedna značková kabelka s motivy hadí kůže. Na módním výsluní se stále drží v popředí a každý rok se objeví minimálně na jedné z přehlídek celosvětových Fashion Weeks.
  • Chcete být retro a přitom držet krok s aktuálními trendy? Žádný problém, přeneste se o několik desetiletí zpět s moderní kabelkou ve stylu aktovky a pozornost všech kolemjdoucích je zaručena.

Bez kabelky není žádný model dokonalý, a proto i vy myslete na to, že nejen šaty dělají člověka. Už dávno není pravidlo „kabelka musí ladit s botama“ dogmatem, takže se nebojte experimentovat a zkoušet nové a nové kombinace. Mějte na paměti však jiné, zlaté pravidlo, a to, že „méně je často mnohem více“.